Schowek
Dodaj do schowka

Mega bukiet. Mydlany kwiaty mydlane róże 100 szt. Prezent na Urodziny, Imeniny, Ślub

Artykuł bg010 czerwony
Dostępny
338 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Bukiet mydlany kwiaty mydlane róże 100 szt.

Idealny prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny.

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

Bukiet wykończony jest wysokiej klasy papierami

Całość przewiązana ozdobną kokardą

Całość wykonana z najwyższą starannością dbając o każdy szczegół!

Idealna propozycja na gotowy prezent !

·        Składa się z róż mydlanych 100 szt

·        Średnica 50-52 cm, wysokość 50-51 cm

Możliwe jest również wykonanie tego bukietu w innych kolorach i z inną liczbą róż 95 szt / 96 szt / 97 szt / 98 szt / 99 szt.

·        Fajny pomysł na prezent !

Bukiet jest usztywniony, więc można go postawić i stoi samodzielnie.

Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.

Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.

Prezent na 100 urodziny. Prezent na 100 urodziny dla kobiety. Prezent na 100 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 100 urodziny dla mamy. Prezent na 100 urodziny dla taty. Prezent na 100 urodziny dla mezczyzn. Prezent na 100 urodziny dla babci. Prezent na 100 urodziny dla cioci. Prezent na 100 urodziny dla dziadka. Prezenty na 100 urodziny. Prezent na 100 urodziny dla faceta. Prezent na 100 rocznice slubu. Prezent na 100. Prezent na 100 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 100 urodziny dla kolezanki. Prezent na 100 urodziny dla siostry. Prezent na 100 lat. Prezent na 100 urodziny dla meza. Prezent na 100 urodziny dla niej. Prezent dla mamy na 100 urodziny. Prezent na 100 urodziny dla mezczyzn.Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku.Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski.Idealny prezent dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla zony, dla rodzicow, dla dziewczyny, dla mezczyzny, dla babci, dla meza, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chlopaka, dla faceta, na 18 20 30 40 50 60 70 80 90 100 urodziny. Prezent na przysięge wojskowa. Prezent na przysięge. Prezent dla żołnierza na przysięge. Pamiątka  na przysięge. Prezenty na przysięge. Prezent na przysięge żołnierza. Pamiątka  na przysięge wojskowa. Zaproszenie na przysięge. Kartka na przysięge wojskowa. Zyczenia na przysięge. Na przysięge. Zaproszenie na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge. Na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge wojskowa.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę