Schowek
Dodaj do schowka

Prezent na 40 urodziny

Artykuł bgs029 czerwony i złoty (ф33)
Dostępny
182 zł
219 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Słodki bukiet ze słodyczy Raffaello oraz róż mydlanych


Składa się z pralin Raffaello 40 szt oraz róż mydlanych 20 szt
Średnica 33-35 cm, wysokość 41-42 cm
Słodycze mają długi termin ważności (co najmniej dwa miesiące i więcej)
Prezent zapakowany w folię bąbelkową
Wypełnienie - tylko górna część
Wykonany ręcznie z wielką starannością
Fajny pomysł na prezent !
Idealny prezent na Urodziny.

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.

Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.

Bukiet ze słodyczy idealny prezent na Urodziny.

Prezent na 40 urodziny. Prezent na 40 urodziny dla kobiety. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 40 rocznice slubu. Prezent na 40. Prezent na 40 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 40 urodziny dla kolezanki. Prezent na 40 urodziny dla siostry. Prezent na 40 lat. Prezent na 40 urodziny dla meza. Prezent na 40 urodziny dla niej. Prezent dla mamy na 40 urodziny. Prezent na 40 urodziny dla mezczyzn. Prezent na 60 urodziny. Prezent na 60 urodziny dla kobiety. Prezent na 60 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 60 urodziny dla mamy. Prezent na 60 urodziny taty. Prezent na 60 rocznice slubu. Prezent na 60 urodziny dla mezczyzn. Prezent na 60. Prezent na 60 lat. Prezent na 20 rocznice slubu. Prezent na 20 urodziny. Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 30 urodziny dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski. Prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski. Ten słodki bukiet z cukierków jest idealny dla syna, dla córki, dla mamy, dla żony, dla rodziców, dla mężczyzny, dla babci, dla męża, dla taty, dla kobiety, na 20 lub na 40 urodziny. Prezent na przysięge wojskowa. Prezent na przysięge. Prezent dla żołnierza na przysięge. Pamiątka  na przysięge. Prezenty na przysięge. Prezent na przysięge żołnierza. Pamiątka  na przysięge wojskowa. Zaproszenie na przysięge. Kartka na przysięge wojskowa. Zyczenia na przysięge. Na przysięge. Zaproszenie na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge. Na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge wojskowa.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę