Schowek
Dodaj do schowka

Prezent na 50 urodziny

Artykuł bgs025
Dostępny
146 zł
175 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Słodki bukiet z Raffaello


Składa się z pralin Raffaello 50 szt
Średnica 29-30 cm, wysokość 41-42 cm

Słodycze mają długi termin ważności (co najmniej dwa miesiące i więcej)
Prezent zapakowany w folię bąbelkową
Wypełnienie - tylko górna część
Wykonany ręcznie z wielką starannością
Fajny pomysł na prezent !
Idealny prezent na Urodziny.

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.

Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.

Wyjątkowy Prezent na 50 Urodziny: Słodki Bukiet z 50 pralin Raffaello

Elegancki i Smakowity Bukiet Raffaello na 50 Urodziny
Świętowanie 50. urodzin to wyjątkowa okazja, wymagająca wyjątkowego prezentu. Nasz słodki bukiet z 50 pralin Raffaello to połączenie elegancji i wyśmienitego smaku, które z pewnością ucieszy jubilata.

50 Czekolad Raffaello – Symbol Wieloletniej Radości
Każda z 50 pralin Raffaello to wyjątkowa uczta dla podniebienia. Delikatne połączenie migdałów, kremu i kokosowej posypki stanowi doskonały symbol pięćdziesięciu lat radości i szczęścia.

Elegancka i Solidna Opakowanie
Bukiet jest starannie zapakowany w elegancką opakowanie, podkreślającą ważność tego wyjątkowego dnia. Solidna konstrukcja gwarantuje, że prezent dotrze do jubilata w nienaruszonym stanie, gotowy do podziwiania i spożywania.

Uniwersalny Prezent na Różne Okazje
Słodki bukiet Raffaello doskonale sprawdzi się nie tylko na 50 urodziny. To również idealny prezent na jubileusze, rocznice ślubu czy inne ważne wydarzenia. Przywołaj radość i słodkie wspomnienia wraz z naszym wyjątkowym bukietem.

Niech 50. urodziny staną się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki naszemu słodkiemu bukietowi z 50 czekolad Raffaello. To nie tylko prezent, to wyjątkowy sposób na wyrażenie miłości i uczczenie pięćdziesięciu lat niezapomnianych chwil.

Bukiet ze słodyczy idealny prezent na Urodziny.

Prezent na 50 urodziny. Prezent na 50 urodziny dla kobiety. Prezenty na 50 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 50 lecie slubu. Prezent na 50 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 50 urodziny dla mezczyzn. Prezent na 50. Prezent na 50 urodziny mamy. Prezent na 50 rocznice slubu. Prezent na 50 rocznice slubu rodzicow. Prezent na 50 urodziny taty. Prezent na 50 lat. Prezent na 50 urodziny dla niej. Prezent na 50 urodziny dla faceta. Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 30 urodziny dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski. Idealny prezent dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla zony, dla rodzicow, dla dziewczyny, dla mezczyzny, dla babci, dla meza, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chlopaka, dla faceta, na 18 20 30 40 50 60 70 urodziny. Prezent na przysięge wojskowa. Prezent na przysięge. Prezent dla żołnierza na przysięge. Pamiątka  na przysięge. Prezenty na przysięge. Prezent na przysięge żołnierza. Pamiątka  na przysięge wojskowa. Zaproszenie na przysięge. Kartka na przysięge wojskowa. Zyczenia na przysięge. Na przysięge. Zaproszenie na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge. Na przysięge wojskowa. Zaproszenia na przysięge wojskowa.

Ten słodki bukiet z cukierków jest idealny dla syna, dla córki, dla mamy, dla żony, dla rodziców, dla mężczyzny, dla babci, dla męża, dla taty, dla kobiety, na 50 urodziny.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę