Schowek
Dodaj do schowka

Prezent na 50 Urodziny. Bukiet mydlany kwiaty mydlane róże 50 szt.

Artykuł bg005 czerwony i złoty
Dostępny
199 zł
239 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Bukiet mydlany kwiaty mydlane róże 50 szt. 

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

·        Składa się z róż mydlanych 50 szt

·        Średnica 33-35 cm, wysokość 41-42 cm

·        Fajny pomysł na prezent !

Możliwe jest również wykonanie tego bukietu w innych kolorach i z inną liczbą róż 51 szt / 52 szt / 53 szt / 54 szt / 55 szt.

 

Bukiet wykończony jest wysokiej klasy papierami

Całość przewiązana ozdobną kokardą

Całość wykonana z najwyższą starannością dbając o każdy szczegół!

Idealna propozycja na gotowy prezent !

Bukiet jest usztywniony, więc można go postawić i stoi samodzielnie.

Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.

Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.

Prezent na 50 urodziny. Prezent na 50 urodziny dla kobiety. Prezenty na 50 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 50 lecie slubu. Prezent na 50 urodziny dla mezczyzny. Prezent na 50 urodziny dla mezczyzn. Prezent na 50. Prezent na 50 urodziny mamy. Prezent na 50 rocznice slubu. Prezent na 50 rocznice slubu rodzicow. Prezent na 50 urodziny taty. Prezent na 50 lat. Prezent na 50 urodziny dla niej. Prezent na 50 urodziny dla faceta. Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 30 urodziny dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski. Idealny prezent dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla zony, dla rodzicow, dla dziewczyny, dla mezczyzny, dla babci, dla meza, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chlopaka, dla faceta, na 18 20 30 40 50 60 70 urodziny.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę