Schowek
Dodaj do schowka

Słodki bukiet biały i różowy dla dziecka na Komunię Świętą. Prezent. Komunia

Artykuł bds018 biały i różowy
Dostępny
142 zł
169 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Słodki bukiet na Komunia z Raffaello i Kinder Schoko Bons 

Idealny prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny.

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

Składa się z pralin Raffaello 30 szt. oraz Kinder Schoko Bons 27 szt.
Średnica 29-30 cm, wysokość 41-42 cm
Słodycze mają długi termin ważności (co najmniej dwa miesiące i więcej)
Prezent zapakowany w folię bąbelkową
Wypełnienie - tylko górna część
Wykonany ręcznie z wielką starannością
Fajny pomysł na prezent !
Bukiet wykończony jest wysokiej klasy papierami
Całość przewiązana ozdobną kokardą
Całość wykonana z najwyższą starannością dbając o każdy szczegół!
Idealna propozycja na gotowy prezent !
Bukiet Raffaello kwiaty mydlane róże. Prezent na Urodziny, Ślub, Imeniny 
Bukiet jest usztywniony, więc można go postawić i stoi samodzielnie.

GRATIS! Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.
Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.
 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego dziecka z okazji jego Pierwszej Komunii Świętej? 
Ten dzień to wielkie święto dla całej rodziny, któremu zawsze towarzyszą radosne chwile i świąteczny nastrój.
Radość, smak i piękno łączą się w niezwykłym bukiecie słodyczy składającym się z Raffaello i Schoko Bons - prawdziwej uczty dla słodkiego ukojenia bólu Twojego dziecka. Wspaniała opcja na prezent, która z pewnością zachwyci młodego wyznawcę i sprawi, że święta będą jeszcze jaśniejsze.

Nasz bukiet to prawdziwa sztuka słodkiego designu. Składa się z najlepszych słodyczy, które znane są ze swojej wyjątkowej jakości i smaku.

Bukiet na komunię jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Możesz również zamówić bukiet na podstawie osobistych preferencji i upodobań dziecka.

Prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny.
Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski.

Zaproszenia na komunię. Podziekowania dla gosci komunia. Komunia. Podziekowania komunia. Zaproszenie na komunię. Pamiątka pierwszej komunii świętej. Prezent na komunię dla chłopca. Zaproszenia na komunię personalizowane. Prezent na komunię dla dziewczynki. Topper komunia. Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 30 urodziny dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski. Idealny prezent dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla zony, dla rodzicow, dla dziewczyny, dla mezczyzny, dla babci, dla meza, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chlopaka, dla faceta, na 18 20 30 40 50 60 70 urodziny. 

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę