Schowek
Dodaj do schowka

Słodki bukiet Ferrero Rocher 18 szt. i róże 3 szt. Prezent na 18 Urodziny, Imeniny, Ślub

Artykuł bgs032 niebieski i złoty (3 róże)
Dostępny
119 zł
143 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor

Słodki bukiet Ferrero Rocher 18 szt. i róże 3 szt. Prezent na 18 Urodziny, Imeniny, Ślub

Idealny prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny.

UWAGA! W celu bezpiecznej dostawy każdy bukiet jest pakowany osobno w karton. Np. po zamówieniu 2-h bukietów należy odebrać 2 paczki.

Bukiet wykończony jest wysokiej klasy papierami
Całość przewiązana ozdobną kokardą
Całość wykonana z najwyższą starannością dbając o każdy szczegół!
Idealna propozycja na gotowy prezent !

Słodki bukiet Ferrero Rocher i róże Prezent na 20 Urodziny, Rocznicę Ślubu

Składa się z pralin Ferrero Rocher 18 szt oraz róż mydlanych 3 szt
Średnica 19-20 cm, wysokość 37-39 cm

Słodycze mają długi termin ważności (co najmniej dwa miesiące i więcej)
Wypełnienie - tylko górna część
Fajny pomysł na prezent !
Bukiet jest usztywniony, więc można go postawić i stoi samodzielnie.

Jako bonus do bukietu dołączony jest bilecik, na którem możesz wpisać swoje życzenie.

Cała paczka, przed wysyłką dokładnie jest zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wszystko dodatkowo zabezpieczamy folią ochronną bąbelkową, a całość wysyłamy w kartonie.

Idealny prezent dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla zony, dla rodzicow, dla dziewczyny, dla mezczyzny, dla babci, dla meza, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chlopaka, dla faceta, na 18 20 30 40 50 60 70 urodziny. Prezent na 18 urodziny. Prezent na 18 urodziny dla corki. Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny. Prezent na 18. Prezent na osiemnastke. Prezent na 18 urodziny dla chlopaka. Prezent na 18 dla chrzesniaka. Prezent na 18 dla kolegi. Prezent na 18 przyjaciolki. Prezenty na 18. Prezent na 18 dla dziewczyny. Prezent na 18 dla chlopaka. Prezent na 18 urodziny dla corki. Prezent na 18 urodziny dla brata. Prezent na urodziny. Prezent na urodziny dla kobiety. Prezent na urodziny dla zony. Prezent na urodziny dla mamy. Prezent na slub. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice slubu dla zony. Prezent dla kobiety. Prezent dla mamy. Prezent dla babci. Prezent dla zony. Prezent na Dzień Mamy. Prezent na Dzień Kobiet. Prezent na Dzień Babci. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent dla taty. Prezent na urodziny dla taty. Prezent dla faceta. Prezent na 40 urodziny dla faceta. Prezent na 30 urodziny dla faceta. Prezent dla chlopaka. Prezent na walentynki dla chlopaka. Prezent dla chlopaka na rocznice. Prezent na urodziny dla chlopaka. Prezent dla chlopaka walentynki. Prezent na rocznice slubu. Prezent dla meza. Prezent dla meza na rocznice slubu. Prezent na walentynki dla meza. Prezent dla nauczyciela. Prezent na dzien nauczyciela. Prezent na rocznice slubu. Prezent na rocznice zwiazku. Prezent na urodziny dla meza. Prezent na urodziny dla faceta. Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę