Schowek
Dodaj do schowka

Mega bukiet ze słodyczy w kształcie serca z cukierkami Raffaello i Ferrero Rocher (rozmiar serca 45 cm * 38 cm)

Artykuł bgs010
Oczekiwany
215 zł
234 zł
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
%
Zaloguj się, aby wyświetlić rabat skumulowany
Wybierz kolor
Powiadom o dostępności
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy oczekujących
Cechy
w kształcie serca w kształcie serca

Słodki bukiet na prezent w kształcie serca dla mamy na Dzień Matki w Polsce z Ferrero, Raffaello i róż mydlanych: idealny prezent dla najważniejszej kobiety w Twoim życiu.

Dzień Matki to szczególne święto, kiedy możemy wyrazić naszą wdzięczność i miłość do naszych matek. I nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż podarować jej coś specjalnego i wyjątkowego. Słodki bukiet w kształcie serca z Ferrero, Raffaello i róż mydlanych to wspaniała opcja prezentu, która z pewnością zaskoczy i zachwyci Twoją mamę.

Bukiet ten składa się z czekoladek Ferrero i Raffaello, które zostały złożone w kształt serca i ozdobione pięknymi mydlanymi różami. Każdy cukierek to prawdziwe arcydzieło znane z niepowtarzalnego smaku i wysokiej jakości. 

Ten słodki bukiet to idealny prezent dla mamy na Dzień Matki w Polsce. Święto to obchodzone jest pod koniec maja, kiedy wszystkie dzieci i dorośli mają okazję wyrazić swoją miłość i szacunek dla swoich matek. A jeśli chcesz, aby było ono wyjątkowe i niezapomniane, to słodki bukiet w kształcie serca z Ferrero, Raffaello i róż mydlanych jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojej mamy na Dzień Matki w Polsce, to zamówienie słodkiego bukietu Ferrero, Raffaello i róż mydlanych jest świetną opcją. Możesz go zamówić online na naszej stronie internetowej, a my dostarczymy go bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

Bukiet ze słodyczy idealny prezent na Urodziny, Imeniny, Rocznica, Wesele, Ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Baby Shower, Wieczór panieński, Emerytura, Upominek uniwersalny, Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień chłopaka, Wieczór kawalerski.

Ten słodki mydlany bukiet z cukierków i kwiaty mydlane róże jest idealny dla dziecka, dla syna, dla córki, dla mamy, dla żony, dla rodziców, dla dziewczyny, dla mężczyzny, dla babci, dla męża, dla taty, dla kobiety, dla dziewczyny, dla dziewczynek, dla chłopaka, dla faceta, na 18 20 20 30 40 50 60 70 urodziny.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę